Yönetim kadromuz

EROL BİLECİK INDEX GRUP ŞİRKETLERİ İCRA KURULU ve YK BAŞKANI

1962 yılında Antakya’da doğan Erol Bilecik, ilk, orta ve lise eğitimini yine Antakya’da tamamladı. 1986’da İTÜ Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olmuştur. 1987’de Nıxdorf Computer’de Sistem Analisti olarak çalışmaya başladı ve 2 yıl boyunca bu görevini sürdürdü.

Erol Bilecik 1989 yılında Index Bilgisayar’ın kurucu ortaklarından olarak firmanın Genel Müdürlük görevini üstlendi. Bilecik halen Index Grup bünyesindeki Index Bilgisayar A.Ş. Despec A.Ş, Datagate A.Ş. Neteks A.Ş, Neotech A.Ş. ve Teklos A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanıdır. Bilecik ayrıca 2001–2005 yılları arasında, Türk bilgisayar sektöründeki en eski sivil toplum kuruluşu olan TÜBİSAD’ın (Türkiye Bilişim Sanayicileri ve İşadamları Derneği) başkanlığını yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babası olan Erol Bilecik, İngilizce bilmektedir.

ATİLLA KAYALIOĞLU INDEX GRUP İCRA KURULU BAŞKAN YARDIMCISI & INDEX BİLGİSAYAR GENEL MÜDÜRÜ

1952 yılında Samsun’da doğan Atilla Kayalıoğlu 1974 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, daha sonra Syracuse Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

1980 – 1999 yılları arasında IBM Türk’de çeşitli görevlerde çalışmış ve 1999 yılında Global Hizmetler Müdürlüğü, görevi sonrasında Index’e katılmıştır. Index’in Yönetim Kurulu Üyesi olan Kayalıoğlu Neteks AŞ.’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ile Datagate AŞ. İnfin AŞ. ve Teklos AŞ.’nin Yönetim Kurulu Üyelikleri görevlerini de yürütmektedir. 1 Temmuz 2015 tarihinden itibaren Index’in Genel Müdürlüğü görevi sonrasında, Index Grup Şirketleri İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olmuştur. Evli ve 2 çocuğu olan Atilla Kayalıoğlu İngilizce bilmektedir.

ALİ KANÇAL INDEX GRUP İCRA KURULU ÜYESİ
Ali Kançal

1966 yılında İstanbul’da doğan Ali Kançal 1989 yılında Boston Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, çalışma hayatına İspanya'da başlamıştır.

Aralık 1991 ile Ocak 2009 tarihleri arasında IBM Türk’te çeşitli satış ve yönetim kademelerinde yer alan Kançal, Şubat 2009’da katıldığı Alcatel-Lucent Teletaş firmasında Türkiye ve Azerbaycan pazarlarından sorumlu olarak Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini üç yıl boyunca üstlendi. Ocak 2014 - Mart 2015 tarihleri arasında Fujitsu Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapan Kançal, Nisan 2015’te Index Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini üstlenmişti. 1 Temmuz 2015 itibari ile Index Bilgisayar Genel Müdürü olarak atandı. Evli ve 2 çocuk babası olup, İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilmektedir.

HALİL DUMAN MALİ İŞLER ve FİNANS GRUP BAŞKANI
Halil Duman

1965 yılında Giresun’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bulancak’da tamamladı. 1987 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun oldu. Çalışma hayatına 1987 yılında bir inşaat firması olan Yücelen İnşaat A.Ş.’de Muhasebe departmanında başlayıp kısa bir süre sonra bu şirketin Mali İşler Müdürü olarak görev aldı. Bu görevini 13 yıl sürdürdükten sonra, 2000 yılında ayrıldı.

2000 yılı Eylül ayından itibaren Index Bilgisayar A.Ş.’nin Mali İşler Direktörlüğü görevini yürütürken, 08.12.2003 tarihinde, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Halen Index Bilgisayar A.Ş. ve grup şirketleri olan Datagate A.Ş.,Despec A.Ş, Neteks A.Ş., Neotech A.Ş. ve Teklos A.Ş. ‘de ve grup dışı bir firma olan Alkım A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlerini sürdürmektedir. 1985 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanına sahip olup İstanbul SMMMO’nın üyesidir. Evli olup, 2 çocuğu bulunmaktadır.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
INDEX Bilgisayar A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright INDEX Bilgisayar A.Ş. Tüm hakları saklıdır.