NETEX KURUMSAL SİTESİNETEXPAZAR

Türkiye teknoloji endüstrisinin katma değerli dağıtım alanında faaliyet gösteren en güçlü kurumlarından biri olan Neteks AŞ, 1996 yılında kurulmuştur. 2001 yılında Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup’a katılmıştır.

“2007 yılında bir dünya devi olan Westcon Group ile %50-50 ortaklık kurmuştur. Bu sayede, global bilgi ve birikim de kazanarak gücüne güç katmıştır. 13 yıllık verimli işbirliğinin ardından 2020 yılı Şubat ayında, geleceğe yönelik stratejik hedefleri doğrultusunda Westcon Group’un %50 hissesini de alarak, %100 Index Grup bünyesine geçmiştir.

2 Kasım 2020 tarihi itibarıyla Index Grup’un katma değerli dağıtım alanında faaliyet gösteren şirketleri Netex AŞ ve Artım AŞ, “Netex” adıyla tek bir çatı altında birleşmiştir.

Netex AŞ bu birleşme sayesinde; Alt Yapı Çözümleri, Veri Merkezi Çözümleri, IT Otomasyon Çözümleri, Bulut Yazılımları, Sanallaştırma Ürünleri, Güvenlik Çözümleri, Açık Kaynak Kod Ürünleri, Büyük Veri ve Analitik Çözümleri alanlarında iş ortaklarına güncel IT teknolojilerinin en güçlü markalarını tek bir kaynaktan sunmaktadır.

ÜRÜN GRUPLARI
Alt Yapı Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri
IT Otomasyon Çözümleri
Bulut Yazılımları
Sanallaştırma Ürünleri
Güvenlik Çözümleri
Açık Kaynak Kod Ürünleri
Büyük Veri ve Analitik Çözümleri
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
INDEX Bilgisayar A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright INDEX Bilgisayar A.Ş. Tüm hakları saklıdır.