Bayi Başvuru Formu

INDEX GRUP Bilgisayar bayi ve e-bayi'lik için;
Index Grup şirketlerinin bayilik başvuru süreci online olarak yapılabilmektedir.Index Grup şirketleri üyeliği için "Online Başvuru Formu" nu doldurarak Bayi Sözleşmesini* ıslak imzalı bir şekilde merkez adresimize göndermenizi rica ederiz.

E-bayi Sözleşmesi Belgeyi indirmek için sağ tıklayıp farklı kaydedin

Dikkat edilmesi gereken hususlar:
1- Bayilik başvuru sürecinin başlaması için ekte gördüğünüz sözleşmenin tüm sayfaları kaşelenip, şirket sahipleri tarafından (imza sirkülerindeki imza kullanılacaktır) imzalanmalıdır.
2- İndexgrup bayi ve e-bayilik için firma evraklarında bilgisayar alım satımı yapıldığına dair ibare bulunmalıdır. Geçerli olan faaliyet alanları için tıklayınız...
3- Sözleşme iki nüsha olarak hazırlanıp; elden, posta ya da kargo ile ıslak imzalı olarak gönderilmelidir. Talep edildiği takdirde imzalı sözleşmeniz tarafınıza iletilecektir.
4- Sözleşme dışında istenen belgeleri, Online Başvuru Formu' ndan yüklenebileceği gibi sözleşme ile birlikte gönderebilirsiniz.
5- Online başvuru sonrasında, sizin için oluşturulacak, bayi takip numarası ile sözleşmenizi sistem üzerinden takip edebilirsiniz.
6- Sözleşmeniz bize ulaştıktan sonra 1-5 gün içinde tüm indexgrup e-ticaret sitelerinde geçerli olacak www.indexpazar.com şifreniz, bildirdiğiniz mail adresinize gönderilecektir.

www.indexpazar.com şifreniz ile yapabilecekleriniz;
-Stok ve fiyat bilgilerine online ulaşabilirsiniz
-Telefona ihtiyaç duymadan indexpazar'dan tüm siparişleri online verebilirsiniz
-Kredi kartı ile alış veriş yapabilirsiniz
-Finansal işlemlerinizi, teknik servis işlemlerinizi takip edebilirsiniz
-Tüm kampanya ve haberlerden anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
INDEX Bilgisayar A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright INDEX Bilgisayar A.Ş. Tüm hakları saklıdır.